ddd poznań

Zajmujemy się szeroko pojętymi działaniami z zakresu deratyzacji (usuwania szczurów, myszy i innych gryzoni), dezynfekcji (czyli zwalczania chorobotwórczych drobnoustrojów takich jak: wirusów bakterii i grzybów) oraz dezynsekcji w skłąd, której wchodzi usuwanie owadów jak karaluchy, pluskwy komary i pozbywanie się os oraz ich gniazd z Poznania.

Kontakt

PESTPATROL DDD

oddział Poznań
ul. Odolanowska 5
60-162 Poznań
biuro@pestpatrol.pl
BIURO OBSŁUGI KLIENTA tel. 501 486 444

ODDZIAŁ WRZEŚNIA >

Jaki typ usług DDD oferujemy w Poznaniu?

Poprzez szeroki zakres usług deratyzancji, dezynfekcji oraz dezynsekcji możemy wyminieć te najpoluarniejsze, które to są zamawianie przez mieszkańców miasta Poznań. A więc: usuwanie pluskiew łóżkowych, likwidowanie komarów, pozbywanie się mrówek oraz odszczurzanie na terenie miasta Poznań. W ogrodnictwie natomiast możemy pomóc w odstrszaniu kretów wieloma metodami. Jak i również usuwaniem gniazda os lub szerszenii.

poznań-kontakt-ddd
Najpopularniejsze interwencje w Poznaniu
pluskwy łóżkowe

Likwidacja pluskiew łóżkowych należy do jednej z najczęstszych wizyt w Państwa domach. Zabieg ten wykonujemy metodą zamgławiania. Wytwarzamy mgłę, która jest nośnikiem specjalnej kompozycji insektycydów. Mikroskopijne cząsteczki mgły docierają w każde miejsce w Państwa mieszkaniu trafiając bezpośrednio w pochowane pluskwy.

jak usunąć szczura wędrownego

Usuwanie szczurów ze względu na to, iż gryzoń ten jest wyjątkowo uciążliwym jak i nieproszonym gościem w naszych firmach i domach jest jedną z popularniejszych usług.

dezynfekcja

Dezynfekcja, a więc usuwanie grzybów, wirusów oraz bakterii w pomieszczeniach. Wykorzystujemy w trakcie prac nad takimi przypadkami, renomowany sprzęt oraz środki chemiczne.

szerszenie

usuwanie gniazd szerszeni i os w pewnym okresie czasu stanowi duży odsetek naszych wszystkich intenrwencji. Jeśli chciałbyć poczytać więcej o szerszeniach to zajrzyj do naszej encyklopedii szkodników