501 486 444 biuro@pestpatrol.pl

Usługi DDD w Gnieźnie

Zapoznaj się z naszą ofertą deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji skierowaną do mieszkańców Gniezna i okolic. Wszystkie nasze usługi realizujemy w sposób indywidualny, dzięki temu możemy lepiej dobrać metodykę do środowiska pracy.

DDD w Gnieźnie – osoby prywatne

Od wielu lat prowadzimy usługi z zakresu deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji na terenie Gniezna oraz całego województwa wielkopolskiego. Ten czas pozwolił nam na zdobycie mnóstwa doświadczenia oraz zaskarbienia sobie zaufania rzeszy klientów.

Deratyzacja w Gnieźnie

Oferujemy fachową deratyzację – usunięcie szczurów oraz myszy – skierowaną do domów jednorodzinnych i mieszkań. Dzięki ogromnemu doświadczeniu nasze metody charakteryzują się wysoką skutecznością.

Dezynfekcja w Gnieźnie

Przeprowadzamy dezynfekcje pomieszczeń prywatnych na terenie Gniezna. Jest to usługa, dzięki której możliwe jest usunięcie z wnętrza chorobotwórczych mikroorganizmów.

Dezynsekcja w Gnieźnie

Zajmujemy się odpluskwianiem, usuwaniem karaluchów oraz innych owadów niechcianych w naszych domach. Nasze metody dostosowujemy do indywidualnych warunków panujących w pomieszczeniach, dzięki czemu odznaczają się wysoką skutecznością działania.

DDD w Gnieźnie – firmy

Oczywiście, oprócz świadczenia usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji dla osób prywatnych, mamy również bogatą ofertę skierowaną do przedsiębiorców. Choć przy każdym zleceniu zachowujemy dyskrecję, tak w przypadku obsługi firm jest ona szczególnie wzmożona. Wiemy bowiem, że branża spożywcza i gastronomiczna musi szczególnie dbać o to, by nie kojarzyć jej z usługami DDD, a jednocześnie są najbardziej narażone na pojawienie się szkodników.

Potrzebujesz usług DDD w Gnieźnie?

Zadzwoń do nas!