501 486 444 biuro@pestpatrol.pl

DDD Poznań

deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja Poznań i wielkopolskie

Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami z zakresu deratyzacji (usuwania szczurów, myszy i innych gryzoni), dezynfekcji (czyli zwalczania chorobotwórczych drobnoustrojów np.: wirusów bakterii i zarodników grzybów) oraz dezynsekcji, w skład której wchodzi pozbywanie się owadów w tym; odpluskwianie i usuwanie os oraz ich gniazd – na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego.

PESTPATROL DDD

ODDZIAŁ POZNAŃ

UL. ODOLANOWSKA 5
60-162 POZNAŃ
BIURO@PESTPATROL.PL
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
TEL. 501 486 444

USŁUGI DDD, KTÓRE OFERUJEMY W POZNANIU

Poprzez szeroki zakres usług deratyzacji, dezynfekcji oraz dezynsekcji możemy wymienić te najpopularniejsze, które to są zamawianie przez mieszkańców miasta Poznań. Są to m.in.: usuwanie pluskiew, likwidowanie komarów, pozbywanie się mrówek oraz odszczurzanie na terenie miasta Poznań. W ogrodnictwie natomiast możemy pomóc zarówno w odstraszaniu kretów wieloma metodami, jak i usunąć gniazda niebezpiecznych błonkówek, takich jak osy lub szerszenie.

Najpopularniejsze usługi DDD to:

Odpluskwianie

pluskwaJedną z najczęściej realizowanych usług DDD w Poznaniu jest odpluskwianiu. Zabieg ten wykonujemy metodą zamgławiania. Wytwarzana jest mgła, która jest nośnikiem specjalnej kompozycji insektycydów, dzięki czemu możliwe jest skuteczne odpluskwianie w Państwa domach. Mikroskopijne cząsteczki mgły bowiem docierają w każde miejsce w mieszkaniu.

Zwalczanie pluskiew wbrew pozorom jest bardzo uciążliwe i najlepiej w tym celu skorzystać z fachowej pomocy w Poznaniu. W zwalczaniu pluskiew najlepiej zaufać fachowcom z PEST PATROL.

Usuwanie gniazd os

osa na gałęziZwalczanie os oraz usuwanie ich gniazd na terenie Poznania, to jedna z najczęstszych powodów wzywania naszych specjalistów. Stanowczo odradzamy samodzielnie niszczenie gniazd wszelkich błonkówek, ponieważ zwierzęta te w obronie domów potrafią bardzo dotkliwie użądlić, co w przypadku osób uczulonych może skończyć się śmiercią. Masz problem i chcesz pozbyć się gniazda os? Najlepiej zadzwonić do nas. Nasi technicy, odpowiednio przeszkoleni i ubrani w środki ochrony bezpośredniej najlepiej usuną osy z Państwa posesji.

Dezynfekcja w Poznaniu

dezynfekcjaRealizujemy na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski usługę skrupulatnej i profesjonalnej dezynfekcji. Oznacza to usunięcie chorobotwórczych drobnoustrojów oraz wszelkich ich przetrwalników. Zabieg dezynfekcji dotyczy powierzchni płaskich i różnego rodzaju przedmiotów.

Usuwanie gniazd szerszeni i zwalczanie szerszeni w Poznaniu

szerszenieUsuwanie gniazd szerszeni jest niezwykle niebezpiecznego. Jest to spowodowane wysoką agresywnością tych owadów, w wyniku czego osoba niedoświadczona i niezabezpieczona może zostać użądlona przez kilkadziesiąt osobników – czego efektem może być nawet utrata życia. Dlatego warto tego typu zadania zlecać ekspertom.

Deratyzacja w Poznaniu i wielkopolskie

gryzońNiestety zabiegi deratyzacji stanowią problem cyklicznie powtarzający się w całym regionie. Deratyzacja – czyli usuwanie szczurów oraz zwalczanie myszy – najczęściej odbywa się za pomocą trutek lub pułapek, ale trzeba pamiętać, że fachowcy również wnikliwie badają zachowanie tych zwierząt na określonym terenie i dopiero wówczas przystępują do zabiegu deratyzacji.

Dezynsekcja w Poznaniu

gryzońDezynsekcja w Poznaniu to przeważnie zwalczanie szkodliwych owadów oraz ich jaj i larw. Dezynsekcja obejmuję takie szkodniki jak: karaluchy, pluskwy, wszy i wiele innych. Masz problem owadami w domu lub mieszkaniu? Sprawdź naszą ofertę!