501 486 444 biuro@pestpatrol.pl

Ozonowanie pomieszczeń w Poznaniu

Jednym z najskuteczniejszych sposobów dezynfekcji pomieszczeń jest ich ozonowanie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych wytwornic ozonu, gaz ten wykorzystywany jest do usuwania wielu szkodliwych mikroorganizmów (m.in.: bakterii, wirusów, grzybów). Co więcej, świetnie sprawdza się również do usuwania nieprzyjemnych zapachów utrzymujących się w pomieszczeniach.

Dezynfekcja pomieszczeń na terenie Poznania

Do naszej oferty usług DDD wprowadziliśmy dezynfekcje pomieszczeń za pomocą ozonu. Jest to niezwykle skuteczna metoda, która pozwala na usunięcie niewidocznych zanieczyszczeń z naszych domów. Wykorzystywany gaz z łatwością dociera do wielu trudnodostępnych miejsc, dzięki czemu dezynfekuje przestrzenie niemożliwe do uprzątnięcia w konwencjonalny sposób.

Czy ozonowanie pomieszczeń jest bezpieczne?

Tak. Ozon nie jest gazem o trwałej strukturze i szybko rozpada się do dwuatomowego tlenu, który stanowi składnik powietrza. Jednakże, sam gaz jest toksyczny dla organizmów żywych, dlatego na czas ozonowania trzeba opuścić pomieszczenie, w którym odbywać się będzie dezynfekcja. Nie mogą w nim też przebywać zwierzęta. Wyjątek stanowią organizmy wodne (np. rybki akwariowe), ponieważ ozon z łatwością rozpuszcza się w wodzie i nie stanowi dla nich zagrożenia.

Chcesz zdezynfekować pomieszczenia ozonem na terenie Poznania?

Umów się z nami!

monitor

Zgłoś zlecenie

rozmowa

Zbieramy informację

folder

Środki i sprzęt DDD

fajka

Likwidacja problemu